Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatika szakról...

Gazdaságinformatika szakról érdekelne minden tapasztalat. Milyenek a tárgyak, mennyire nehéz, mit igényel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, hogy nem tudok válaszolni, csak azért írok mert engem is érdekelne a dolog, sőt, engem az MSC érdekelne, azon belül is az, hogy mennyire húzós elvégezni úgy, hogy nem informatikai BSC-je van az embernek.
2019. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen bsc-d van?
2019. júl. 30. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Gazdálkodás-menedzsment
2019. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És miért pont infós Msc-n gondolkozol? Úgy tudom, hogy a suliban programozni nem tanítanak meg túl jól, így azt hozzá kell még tanulni pluszban. Van valami konkrét terved az infós vonallal?
2019. júl. 30. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Igazából azért, mert én kicsit ilyen átképzésként is tekintek erre a szakra az esetemben. 3 év kihagyás után megyek vissza tanulni, a mostani munkahelyem nem rossz, de már demotiváló, nem beszélve arról, hogy nem sok köze van az elvégzett BSC-mhez.


Abból indultam ki a jelentkezésnél, hogy a gazdasági részéhez talán valamennyire hozzá tudok majd szólni, az informatika része pedig még érdekel is (bár matekból, statisztikából mindig is rossz voltam, emiatt kicsit parázok is)


Ráadásul nagyon sok helyen, sok embertől azt hallani, hogy az informatikusokra nagy a kereslet (bár ez gondolom inkább mérnökinfó vagy programtervező informatikusokra vonatkozhat), így hát úgy voltam vele, hogy megpróbálom.


Te Bsc-re jelentkeznél? Figyelem a kérdést, de csak később tudok ma válaszolni.

2019. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is más vonalon tanultam, és csak szemezek vele, de ijesztő a matek része, ezért vagyok abban, amiben te, hogy ha nem tolják túl, akkor jó, de azért bizonyításokba és elméletekbe nem szívesen ásnám bele magam évekre. Nekem alapszak lenne, az én bsc-mel ide nem lehet menni msc-re, bölcsész vagyok.
2019. júl. 30. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem olyan szinten nem mennek bele, nem hiszem hogy túl sok elméleti matek lenne benne (remélem), de nekem sokszor az egyszerűbb matekos feladatokkal is meggyűlt a bajom, ezért is van bennem a félsz, hogy most akkor mi várható.


De akkor ez Neked, mint bölcsésznek, még élesebb váltás lenne, mint nekem :)


Miért pont ez? :)

2019. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is bölcsész diploma után váltottam és szerintem nem a matek a legnehezebb része. Sose tanultam matekot, gimiben 3-mas voltam az egyetemen mégis 4-es voétam Matek 1-ből és 2-ből is.

Mikro, számvitel, szerintem 1-2 gazdasági tárgy sokkal rosszabb, mint a matek.

2020. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!