Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes elmenni az ELTE...

Érdemes elmenni az ELTE gólyatáborába?

Figyelt kérdés
Most megyek tkk-ra(azon belül inkább humán tantárgyak)Elég sok rosszat hallottam róla,hogy szexuálisan megalázzák a lányokat és csak ivós játékok vannak stb. amik annyira őszintén nem vonzanak,de nem tudom mennyire igazak. Válaszokat előre is köszönöm!!!

2019. júl. 24. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem fognak kinézni, kényszeríteni sem semmire.

Én két külön egyetemen voltam elsőéves, sehol sem mentem, nem bántam meg.

Ha introvertált vagy, lehet érdemesebb kihagynod.

2019. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tok hulyeseg...en voltam es semmi ilyen nincs. Ivos jatekok vannak meg hulye feladatok, kb ennyi. Este meg buli általában. Egyebkent nem maradsz le semmiről ha nem mész el...
2019. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha nem szeretnéd hogy leitassanak, azután meg random szexuálisan zaklassanak akkor nem mennék
2019. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szexuális jellegű feladatokkal az elmúlt évek botrányai után nem próbálkoznak. Én is voltam gólyatáborban, semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Ivós játékok vannak, de semmi nem kötelező. Vállalkozó mindig lesz rá.
2019. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem iszonyatosan proli az egész, és pont ezért nagyon kínos is az egész. Ez persze csak az én véleményem, a többség azért szereti. Nálunk voltak ilyen időseb, kolis, nem tudom kik, az adott szakról. Egész nap (reggeltől éjszakáig) söröztek, meg ordítottak. Na, ők az elrettentő példák, hogy mi lesz veled, ha nem tanulsz.
2019. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Már semmi ilyentől nem kell tartanod. Eleve, csak néhány karé volt hírhedt, a TTK-s bódvarákói táborról inkább azt hallottam, hogy egy hét szabadság, lazulás. 2015-re szétcsaptak a ÁJK-HÖK között, és az egész ELTÉn minden gólyatábor ellenőrzöttebb lett. A másik meg, hogy azóta az újságírók is startra készen állnak* a gólyatáboros cink történésekre, miközben addig nem foglalkoztak a témával.

*Az ELTE vezetői úgy érezték, a média rendesen beleállt az egyetembe, jöttek nemek arányával, stb.

2019. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%

Nem érdemes szerintem,én se fogok menni.

A szabályok hiába változnak ha az emberek nem.Szerintem..

2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Én TTK-s lettem, de én sem fogok menni. Gyógyszerek miatt nem ihatok, és ezért még egy nem ilyen izé... helyen is kinéznek, vagy minimum próbálnak rávenni, nemhogy egy gólyatáborban. Persze nem csak ez az okom arra, hogy nem megyek, akkor lesz a nyelvvizsgám és szívbeteg is vagyok, úgyhogy kicsit veszélyes lenni, kirándulásokban nem tudok részt venni, meg semmiben, ami úgymond megerőltető, akkor meg minek?

Pedig sajnos nem vagyok az az introveltált típus, úgyhogy amúgy tuti élvezném.

2019. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy itt elte ttk-n tényleg nem gáz a gólyatábor, harmadéves vagyok, ez lesz a harmadik bódvarákóm (ami mostmár varbóc), és senki nem erőltet semmit. Szexuális jellegű feladatok nincsenek, az ivást sem erőlteti senki. Gólya, illetve tavalyi mentorkodásom alatt is az volt a tapasztalat, hogy olyanok mindig voltak, akik nem akartak inni, itt tényleg nincs erőltetve semmi, nem lettek leszólva vagy nyaggatva, hogy na csak egy kortyot. Feladatokban amúgy sem lehet ivás, a mentorok és csapvezek sem itathatják a gólyákat, ez is elég komolyan szabályozva van, ezt be szokták tartani. Illetve Rákó elég hosszú, de sokan jönnek csak 1-2 napra, pl van olyan nap amikor a tanárok jönnek le előadást tartani, vagy épp nincsenek túrák, hanem a táborban zászlófestés meg hasonlók, szóval pár napra is nagy élmény tud már lenni :)
2019. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem igazán hallottam rosszat a gólyatáborról. Én tanárira megyek és eszembe sincs kihagyni, főleg, mert senkit sem ismerek és jó lenne minél hamarabb megismerni és jóba lenni a szaktársaimmal(meg persze másokkal is, de most ez az elsődleges), pedig én sem iszok alkoholt. Ha már valaki eljutott az egyetemig akkor csak fel fogja fogni, hogyha valaki nem akar inni, akkor nem fog.
2019. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!