BME Vik felmérők?

Figyelt kérdés

Sziasztok a BME Vik start honlapján ott vannak a matematika és fizika felmérők feladat sorai (http,kettőspont'//start.vik.bme.hu/felkeszules/)

Viszimt a nyitó hét programjai között csak a Fizika felmérő van be írva szerdára (http'kettospont'//start.vik.bme.hu/regisztracios-het/). Akkor ez azt jelenti higy idén nem ész matematika felmérő?



2019. júl. 25. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A matematika szintfelmérőt (0. ZH) az első tanulmányi héten írják, általában pénteken.
2019. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásokért, még kicsit álmos voltam :D


Nagyon szépen köszönöm a választ

2019. júl. 25. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

A fizika felmérőnek szinte semmi tétje, illetve csak pozitív a tétje, ha jól sikerül.


A matek az nem felmérő, hanem zh és elég nagy súlya van és komoly tétje, ha nem sikerül, nincs meg a tárgyad.


Lehet jobb választás lett volna egy másik egyetem, nem?

2019. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 miert ez a nagy utalat? :(
2019. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 De, az egy szintfelmérő. Ha nem sikerül, fel kell vennie a bevezető matekot, és ha azt teljesíti + az analízis zh-kat, akkor mehet vizsgázni analból. De pl. nekünk (tavaly kezdett évfolyam) el is engedték ezt a kritériumot (mondjuk elfelejtettek róla időben szólni). Legalábbis infón így van.
2019. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne legyél ilyen utálatos.
2019. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as teljesen tisztában vagyok az elvárások súlyával, és tudom hogy ez számomra a megfelelő egyetem, próbára akarom tenni magam, és teljes erőmből és tudásommal azon leszek hogy be fejezzem, sőt MSC-t is akarok szerezni. Szóval az elszántság már megvan, és a szorgalom is, szerintem :D
2019. júl. 26. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A "kedves hármas" már vagy négy éve simfeli a műegyetemet, ha még nem találkoztatok volna vele.
2019. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még szerencsém hozzá
2019. júl. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!