Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tapasztalatok a Pécsi Tudomány...

Tapasztalatok a Pécsi Tudományegyetem fogorvosi szakáról?

Figyelt kérdés
Ősszel fogok kezdeni,szeretnék segítséget kérni a tárgyfelvételekről,mit ajánlotok? Hogyan működik? Milyen tapasztalataitok vannak? Előre is köszönöm a választ :)

2019. júl. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A PTE honlapján van fent órarend. Amúgy majd kapsz emailt Neptun kódról és jelszóról, nem annyira gáz a Neptun, mint amennyire nem szeretik. Persze nem ritkán okoz fejfájást. A tárgyfelvétel viszont egyszerű, Neptunban ki lesz írva a tárgyfelvételi időszak.

Gratulálok egyébként!

2019. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz majd egy levelet,abban minden szépen,érthetően le lesz írva. Utána meg menni fog,mint a karikacsapás.:) Amúgy azt hiszem,hogy augusztus 21.től lesz a tantárgyfelvételi(neked még csak ez kell,remélhetőleg a vizsgakurzusra nem lesz szükséged soha sem) és a vizsgakurzushoz tartozó előre hozott vizsgáké(ezek azért vannak,hogy itt még tudod teljesíteni azokat a tárgyakat,amiket a tavaszi vizsgaidőszakban nem sikerült).

Ne aggódj,ha lefagy vagy kidob a rendszer,a kötelező tárgyaknál a csoportodban mindig lesz helyed. Ajánlatos hamarabb belépni vagy egy órával később.

Választható tárgyaknál megy majd a harc(sajnos nem tudom,hogy FOSZ-on mit érdemes felvenni,én ÁOSZ-ra járok).

A sikeres felvételidhez gratulálok!

2019. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2019. júl. 27. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!