Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐS KÉRLEK! II. Rákóczi...

SÜRGŐS KÉRLEK! II. Rákóczi Ferenc Gimnázium vagy Óbudai Árpád Gimnázium vagy Berzsenyi Dániel Gimnázium?

Figyelt kérdés
Szeretnék idegen nyelvekkel foglalkozni, viszont angolból tuti, hogy előre hozom az emelt szintű érettségit. Németet is tanulok és abból is B2-t szeretnék és emeltezni.:) Előre köszönöm a válaszokat
2019. júl. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, ez miért pont július 25-én sürgős, de nevezettek közül a Berzsenyi toronymagasan a legjobb (az egyik legjobb gimi Budapesten), a másik kettő noname.
2019. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A legjobb a Berzsenyi, jó az Árpád, futottak még kategória a Rákóczi.


Az meg van, hogy a középiskolai jelentkezés januárban lesz.

2019. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért most, mert augusztusban költözünk és szeretném el dönteni, hogy hova is fogok járni. :)
2019. júl. 26. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nyelvet akarsz tanulni, toronymagasan a Berzsenyi a legjobb. Az Árpád nyelvben eléggé eltűnős, a Rákócziról csak rosszat hallottam. Az egyik volt évfolyamtársam közölte, hogy inkább bukik vissza, csak elmehessen onnan. A Berzsóban abszolút támogatott az előre hozott emelt érettségi, amit leghamarabb tizedikben tudsz letenni és akkor 11.ben nem kell bejárnod angol órára sem (ha leteszed az osztályozót persze). Ha bármi kérdésed van, keress meg nyugodtan, az összes felsorolt suliba jelentkeztem és ezek egyikébe járok;)
2019. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a Berzsót nagy örömmel tudom ajánlani. Ott úgy néz ki- legalább is nyelvi tagozaton- az oktatás, hogy egy héten 4 angol óra van, második idegen nyelvből pedig 6. Ez lehet német, olasz és francia, de ezek kezdők. Én most vagyok 9.-es nyelvi tagozaton és csak jót hallottam róla. Nagyon jó közösség, sok a program, nagy a tolerancia, vannak szakkörök és tényleg eszméletlen hangulata van. A másik két gimnáziumról különösebbben nem tudok semmit. Remélem tudtam segíteni. :) Így szeptemberbe...
2019. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2019. okt. 19. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A végén melyiket választottad és mi a tapasztalat?
2020. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!