Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek el gólyatáborba,...

Ha nem megyek el gólyatáborba, kinéznek az egyetem kezdetével?

Figyelt kérdés
Kedvem az lenne az újdonság miatt, de inkább rosszakat hallottam, hogy nem is éri meg igazán, unalmasak (pl.ELTE-BTK-é).

2019. júl. 26. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz semmit, tapasztalat. Sokan kihagyják.
2019. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szakomon anno 30-ból 5-en voltunk gólyatáborban. Az első héten még mentek az ottani sztorik, de aztán semmi.
2019. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE gólyatáborok unalmasak, nagyon vigyáznak a balhé miatt. Van olyan kara ahol nincs is gt. En voltam Orientációs Napokon, de sokan nem jöttek el, egyáltalán nem maradtak le semmiről, és ugyanúgy be tudtak illeszkedni a társaságba.
2019. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy néznek ki.

Oda általában a piálós, bulizós menő csávók mennek. Ha ilyenekkel akarsz barátkozni az egyetem alatt is akkor menj, de ha nem mész attól még az sem zárja ki, hogy velük jóban legyél.

A gólyatábor emlékei egy-két hét alatt elmúlnak, mert mindenkit beszippant a suli és ott már máshogy választódnak ki a klikkek.

2019. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!:)
2019. júl. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!