Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Egyetem...

Budapesti Gazdasági Egyetem őszintén?

Figyelt kérdés
Szeptembertől elkezdem a sulit, viszont meg van par kerdesem.. Mi a velemenyetek rola? Magarol az iskolarol erdekelne meg par dolog, milyen ott a szervezettseg? Mar kb az osszes egyetem kitette a kulonbozo infokat (golyacsoport elerhetoseg, golyatali, golyatabor, datumok idopontok stb..) De meg a PSZK semnit nem kozolt.. Lehet turelmetlen vagyok, de mar nagyon varom..😅😅😅

2019. júl. 26. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
48 órája tudod, hogy felvettek. Nem vagy türelmetlen, elképesztő ez a tökölés, hát mit képzelnek! Se órarend? Se semmi?
2019. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is ,mint te xddd
2019. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ugyan még csak 5 nap telt el,de van ahol már az emberek mindent tudnak a gólyatáborról.Ugyan van már PSZK-s gólyatábor, de én pl. jelentkeztem a csoportba 2 napja és még mindig nem vettek fel. Biztos elfoglaltak, de azért a gólyatábort meg 1-2 dátumot már igazán írhatnának.
2019. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van már gólyatáboros csoport??

Hol?

Én sehol se találom.

2019. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon beírod,hogy BGE-PSZK és elvileg ki kell hogy dobja a 2019 gólyatábor csoportot, de engem azóta se vettek be. :D
2019. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!