Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találom meg az eddigi...

Hol találom meg az eddigi emelt szintű ÁGAZATI informatika érettségi feladatsorokat?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ez nem a sima, "gimnáziumi" informatika, elméletileg programozásból, hálózatból, adatbáziskezelésből és webfejlesztésből áll.

2019. júl. 28. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanott, oktatás.hu

Minden érettségi fent van, ágazati is. Google-be is beírhatod.

2019. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cseresznye.meggy válasza:
100%
Régebben informatika alapismeretek néven volt ez az érettségi, de akkor még volt elmélet is. Kb 4 éve informatika ismeretek néven találod meg az oktatás.hu-n. Hálózat, adatbázis kezelés, weblap készítés és programozás feladatbol all. Én hallottam olyat hogy valamit megint módosítani akarnak, talán megint lesz elmélet ? Vagy más pontozás ? Nem tudom
2019. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanott, ahol a közismeretit, csak éppen kevésre mész vele. 2017-ben változott a követelmény, 2020-ban változik legközelebb, vagyis pont olyat, mint a jövő évi, nem fogsz találni. Idén ősszel még hasznosak a 2017-19-es feladatsorok.
2019. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!