Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam történelemből.1...

Megbuktam történelemből.1 hónap múlva pótvizsgázom. Valaki valami segítséget, tapasztalatot? Hogy kezdjek hozzá? Hogy tanuljak, hogy sikeresen vizsgázzak?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok, szeptemberben mennék 10. osztályba.

2019. júl. 28. 12:17
 1/2 anonim válasza:
92%

És most kezdenél csak tanulni?

Zanza tv sokat segít

2019. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én is ugyan igy jártam 2 évvel ez elött pont 9 ben.

Persze nyáron kinek van kedve tanulni de azért rendesen be voltam parázva kb 2-3 hetet tanultam rá tankönyvből a legfontosabb részeket minden amyagnál kiemeltem és párszor átolvastam és már tudtam az anyag lényegét

A 9 töri amyag elég sok és hát félve de megkérdezten anno a töritanáromat hogy melyek azok az anyagok amik fontosak és hogy nézzem át és nagy meglepetésre segítet elmondta és vizsgán csak azokat kérdezte 3-al át is mentem

Ha esetleg érdekel hogy nekem régen miket kellet megtanulnom szólj és én szívesen elmondom neked de ne vedd kézpénznek egyátalán nem biztos hogy neked is ezeket az anyagokat fogja kerdezni de legetséges

A bármi kérdésed van a pótvizsgával kapcsolatban szívesen segítek ha tudok

Sok síkert kívánok🙂

2019. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!