Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most én megbuktak 1 tantárg...

Ha most én megbuktak 1 tantárgyból érettségin akkor ugyan azt a lapot fogom meg irni amit a többiek és ami fent van a neten vagy egy újat csinálnak a vizsgázóknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értelek.

Ősszel mehetsz legközelebb vizsgázni, és teljesen új feladatsort kapsz, nem azt, amit most májusban írtál. Ezt a feladatsort fogják a többiek is megírni.

2019. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mégis hogy gondoltad, hogy majd megírnod a májusit, ami fent a neten megoldásokkal együtt? :DDD Ezt nem is értem.
2019. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem csoda, hogy buktál...
2019. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolso vicces vagy... eddig sosem buktam vizsgán ezért kérdeztem meg... -.- és az is csak a német mig a többi 3-nál nem sikerült rosszabbul... majd ha neked meg lesz akkor mondhatod a magadét de 60-valahány százalékkal főleg ebben a rovatban inkabb meg se szólalj!
2019. júl. 28. 20:55
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem megvan az érettségim, cica.

A 61% oka egyszerű, az emberek nem szeretik, ha valaki ért ahhoz, amihez ők nem és pirospacsiznak ezerrel. Adózásban pláne, én meg abban válaszolok leginkább. Egyéb bajod?

2019. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom 😂

Én is kitűnőre érettségiztem, mindenből jeles lettem, és nézd meg a %om 😁

2019. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem ugyanabból írsz javítást. Egy teljesen másik feladatlapból. De egyébként gyakorlásként az előző évieket gondolom, kitöltheted, ha van kedved.És akkor utána még meg is nézheted a javítókulcsot, és hogy nagyjából így hány pontot kapnál rá, ha élesben ment volna. Szóval minden vizsgaidőszakban új feladatlap van.
2019. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

De kedves kérdező, felteszel egy baromi hülye kérdést, ami SENKINEK nem fordulna meg az agyában, mégis milyen válaszokra vársz? Nálatok a suliban is így ment, hogy írtál egy 1-es dolgozatot, majd javításképpen megírtad ugyanazt?


Ha így működne szerinted hányan buknának direkt az érettségin és mennének újra, hm? Gondolkozz!

2019. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező :)

Csak jelezném hogy hibátlan fizika emeltet írtam és több mint 500 pluszpontom volt. :)

Ja és ezekre büszke se vagyok mert ilyen diák minden évben van szerintem 100-200.

2019. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jól van ügyes vagy majd csatold hozzá a fényképes bizonyitékot... és utolsó előtti igen nálunk ugy volt hogy ha egyest írtál akkor ugyan azt a dogát írtad meg pl matekból csak pl 2x-4y=10 helyet volt 5x+6y=1...


de nagyon hülye a kérdés de persze nem lehet megkérdezni mert pl aki okosabb akar lenni annak nem szabad mert pl még sosem bukott érettségin... és hogy az oktatási hivatal pl ország szinten 20 diáknak is egy teljesen új dogát dob össze...


de persze simán mondhatják itt az emberek hogy kitüntetett fizikát írtak :D és még villogni sem szokott vele :D

2019. júl. 29. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!