Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME VIK Villamosméenöki...

A BME VIK Villamosméenöki karára vettek fel, de nekem már most hatalmas bonyodalom ez az egész neptun dolog, valaki fel tudna világosítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Megkaptam a neptun kódomat, bejelentkeztem, állítottam jelszót. Eddig pipa. De ezután mit kellene még csinálnom?

Azt tudom, hogy az első félévben felveszik a tárgyinkat, de az Ügyintézés menüpontnál be is kéne iratkoznom?

Továbbá a Schönherz kollégiumba (tanulmányi alapon, ha ez számít) és a gólyatáborba is szeretnék jelentkezni, ezeket hogy tudom megtenni?

Akármi segít...

Köszönöm a segítséget előre is.



2019. júl. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Abba a levélben, amiben a neptun kód is van, gondolom van tájékoztató a teendőkről. Azokat kell megcsinálni. A tárgyakat a BME-n szerintem maguknak kell felvenni a gólyáknak is. Ehhez először valóban az ügyintézés/beiratkozásnál be kell iratkozni, mert ennélkül nem lehet tárgyat felvenni. Csak ez a funkció valószinüleg még nem aktív, hanem regisztrációs héten lesz csak az, miután személyesen beiratkoztál, az okmányokat bemutattad.

A Schönherz vonatkozásában meg van honlapjuk, ott kell tájékozódni. A Kari Hallgatói Képviselet honlapja felkeresendő, mert Ők bírálják el a kollégiumi felvételit.

2019. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rég voltam gólya, szóval szerintem a beiratkozás kell. A kolit és a tábort nem tudom. Itt van a gólyatábor weboldala:

[link]

A gyakran ismételt kérdéseket érdemes átfutnod.


Illetve sokat segít, ha belépsz a gólyák csoportjába:

[link]


Annyit az előző kommentelőhöz hozzátennék, hogy neked felveszik a tárgyaidat, viszont egy valamit nem, a tesit. A tesit majd neked/nektek kell felvenni reghéten.

2019. júl. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a tájékoztatót csináld végig lépésről lépésre, ebben a sorrendben! és nem lesz gond: [link]

Gólyatáborhoz golya.sch.bme.hu

Koliba a kefir.bme.hu-n tudsz jelentkezni címtárras belépéssel.

Érdemes megnézni a szociális pontszámítást is, ha nem vagy mínuszban, az alapján felvesznek általában + lehet kapsz ösztöndíjat: szoc.sc.bme.hu

+ lépje be a fb csoportba.

vik.hk-n és vik.bme.hu-n is vannak fontos dolgok. A vik.wiki-t is nézegesd.

Mindenhol olvass el mindent, minden fontos infó fent van a neten, csak tudni kell megtalálni :) És ez úgy általában igaz a vik-en.

2019. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!