Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg újra kell csinálnom a...

Tényleg újra kell csinálnom a közösségi szolgálatot, ha átiratkoztam másik iskolába?

Figyelt kérdés

9. osztály alatt megcsináltam az 50 órát, ez benn van a bizonyítványomban és a közösségi szolgálatos naplómban.

Most nyáron átiratkoztam egy másik városban lévő gimibe, ahol a titkárságon, mikor megmutattam ezeket, azt mondták, hogy ez nem érvényes, újra kell csinálnom.

Volt valaki már hasonló helyzetben? Miért ne lenne érvényes?



2019. júl. 30. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nem kell.
2019. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, remélem csak az iskolatitkár tudta rosszul, majd megkérdezzük az igazgatót.
2019. júl. 30. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell. Benne van a bizonyítvanyodban hogy x órát teljesítettél már. Azt senki nem veszi el.
2019. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Nektek teljesen hülye az iskolatitkárotok?! Semmiképp ne hagyd magad, akkor se, ha ez nemcsak az iskolatitkár agyszüleménye, hanem az igazgatóé. Kérj jogszabályi hivatkozást. Nem fognak tudni mondani.
2019. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!