Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véglényetek a Kaposvári...

Mi a véglényetek a Kaposvári Tancsics Mihaly gimnaziumrol?

Figyelt kérdés
AJTP-s leszek. Milyen suli? A tanarok, diakok milyenek? Milyen a koli? Osszessegeben mindenre kivancsi vagyok. Ha tudsz valaszolni kerlek ne tartsd magadban. Koszonom:)

2019. júl. 30. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Velemenyetek**
2019. júl. 30. 17:53
 2/5 anonim válasza:
100%
Én szeptembertől már 11.-es leszek, szóval már tudok mit mondani, mondjuk az AJTP-s doldogokat annyira nem tudom, mert én nem oda járok. Ha van az embernek alap esze és figyel órán akkor a tanulás nem olyan vészes, főleg 9.-ben nem. A tanárok nagy része jól tanít és nincsenek annyira szivatósak mint pl. a Munkácsyban. Persze tanárfüggő az hogy melyik tantárgy mennyire nehéz és mennyit kell belőle tanulni. Az összeszokással meg ismerkedéssel nem lesz gond ha nyitott vagy, főleg AJTP-n, mert ott van már suli előtt is asszem csomó ilyesmi program. Igazából nem kell parázni, mert nem olyan durva mint amilyennek így előtte tűnik. :DD
2019. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon szepen koszonom! Es azt nemtudod veletlenul hogy pontosan milyen orai vannak egy AJTP-snek? Pl. Enek, rajz kemia lesz egyaltalan? Vagy mi lesz pontosan?
2019. júl. 31. 14:04
 4/5 anonim válasza:
100%
Azt hiszem úgy van, hogy első évben egy ilyen előkészítő év van, amikor kevesebb óra van az átlagnál, utána meg 4 éven át ugyanaz, mint a többieknek. Azt, hogy milyen órák vannak pontosan azt nem tudom.
2019. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senki0608 ***** válasza:
Én most megyek 10.-be,nem vagyok AJTP-s.A tanárok többségében jók,bár van aki nagyon rosszul tanít,de van nagyon jól.Programból nincs vmi sok az iskolában.Van a szecskaavató,ott igazából csak egy táncot kellett előadni,fura pózban elmondani az esküt és volt vmi flashmob is.A tánc díjazása nem igazán volt igazságos...A 2.félévben volt diáknap ami nagyon rosszul lett megszervezve.Ott a 9.eseknek kellett versenyeznie.Igazságtalan volt mert volt olyan feladat ahol egy tanárnak az idézeteit kellett leírni,de például volt olyan osztály akit nem is tanított..
2019. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!