Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a Kaposvári AJTP-be jarok....

Ha a Kaposvári AJTP-be jarok. Lehet majd belolem ugyved? / Milyen a golyatabor? Miket csinalunk ilyenkor? Az egesz het szivatasokbol all? Hogy zajlik ez az egesz?

Figyelt kérdés
Mind a ketto kerdesemre kene a valasz. Tehat ha tudsz valaszolni konyorgom ne tartsd magadban🥺🙏

2019. júl. 30. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Ez mind rajtad múlik! Ha elég kitartó és szorgalmas vagy, lehet belőleg ügyvéd.


Gondolom most leszel gimnazista. (Amúgy én is AJTP-s voltam Bonyhádon, idén érettségiztem.)

Nálunk nem volt nagyon vészes. Ez nem arról szól, hogy kitóljunk a kisebbekkel, hanem arról, hogy jobban megismerje a gimit, kapcsolatok alakuljanak ki, élményeket adjanak át a szecskáknak. :)

Szóval szerintem ez miatt ne aggódj!

Meg szerintem a suli szabályozza, hogy mit lehet és mit nem lehet tenni a szecskákkal. Meg hát persze jogod van eldönteni, hogy végzed el a feladatot. (Persze csak udvariasan, mert nálunk elég bunkók voltak a szecskák.)


Szóval ne aggódj! A gimi lesz életed egyik legszebb része!

2019. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uristen! Nem is tudod hogy mekkota nyugalmat okoztal nekem most ezekkel a sorokkal. Halasan koszonom a válaszodat, termeszetesen ment a zold kez:)

Viszont lenne meg egy kerdesem. Ha nem banod, privatban kerdezek ra. Mivel nem vagyok benne biztos hogy megnezed a válaszokat:)

2019. aug. 1. 09:04
 3/4 anonim válasza:

Igen lehet, rajtad múlik az egész utána hova mész tanulni😊

Gólyatábor általában Zánkán van, azért van hogy összeszokjon a csapat, nincsennek itt még nagy szivatasok, jó szokott lenni😊

En is Ajtp s vagyok Kaposváron

2019. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jo🖤 Nagyon szepen koszonom a segigseged🥰
2019. aug. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!