Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem 2019 felvételt...

Lajos Lajos kérdése:

Óbudai Egyetem 2019 felvételt nyertem, picit nagyon izgulok lehet hogy túl reagálom viszont valaki tud információt adni, hogy mikor küldhetik ki a neptun kódot? Avagy valaki kapott-e már?

Figyelt kérdés

A weboldalon azt írták, hogy csak a neptunon keresztül lehet majd a kollégiumba jelentkezni. Picit tényleg lehet hogy túl reagálom, aug. 1től lehet majd jelentkezni 9.ig viszont még nem küldtek kódot.


Eddig csak egy e-mailt kaptam, hogy felvettek az adott intézménybe.



2019. júl. 30. 18:31
 1/9 meszike91 ***** válasza:
Időben ki fogják küldeni.
2019. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne hogy időben kiküldik. Van itt olyan ember aki ugyan úgy felvételt nyert OE-re és még nincs neptun kódja? Picit izgulok:'D
2019. júl. 30. 18:35
 3/9 anonim válasza:
Én ugyan egy másik egyetemre járok majd, de még én sem kaptam. :(
2019. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam levelet eddig, szintén OE KGK de más szak.
2019. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh, akkor megnyugodtam:D köszönöm a válaszokot ha tudtok és kaptok kódot írnátok?:)
2019. júl. 30. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg most hagyom itt az OE-KGK gazdinfot (tavaly kezdtem). Elég nehéz szak úgyhogy fel kell kötni a gatyát. Nagyon sokan megbuktak.
2019. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam a nyílt napon, illetve vannak ismerőseim is akik arra a szakra járnak, viszont máshol. Hát nem egy könnyen elvégezhető szak:"D Bár ha azt nézed mindenhol tanulni kell
2019. aug. 1. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma megkaptam a levelet.
2019. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam, viszont most hadban állok a szoctam-mal. [link] azt írja a levél hogy itt kellene belépni és a szoctámot megpályázni. És így tudnék jelentkezni a kollégiumba.
2019. aug. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!