Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok légyszi segíteni...

Tudnátok légyszi segíteni tárgyfelvételben meg a legfontosabbakban bge ker mark levelezőn?

Figyelt kérdés
Felvettem a kötelező tárgyakat, (nem is értem, hogy lehet már most..), nem tudom mennyi kredit kell, egyáltalán első évesek is maguk állítják össze a levelezős órarendet? Van óra, ami ütközik másik órával, illetve szabadon választható tárgyakat (mint pl a pszichológia) nem látok. Segítsetek légyszi! Köszönöm!

2019. júl. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs tárgyfelvétel sehol. Lefognak dobni az órákról. Nem hiszem hogy ennyire buzgónak kellene lenni. Még levelet sem kaphattál az e-mailen felül. Nyugi a bge honlapján kell lennie egy doc-nak ami azt tartalmazza mikor van tárgyfelvétel. Gondolom azért ütköznek az óráid.
2019. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"> Tárgyfelvételi időszak: 2019. július 1-én 8:00 órától szeptember 8-án 23:59 óráig."
2019. júl. 31. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus, nyár van, ne görcsöljetek már rá ennyire.
2019. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 rendben akkor tévedtem neptun tanulmányok/végbizonyítvány mindkettőt lehet nézni. Fel kell venni azokat a tárgyakat amik kötelezőek első félévben és egy meghatározott kreditet ideális nalunk 36 de nekem 360 kell szóval neked más ezt meg kell keresned követelménybe. Elosztanod kb hogy egy félévben hányat kell teljesítened hogy meglegyen. A tárgyfelvetelt már megtaláltad. Rengeteg funkciója van áttudod kattintani egyébre ott vannak a szabadon választhatóak. Pszichót nem hiszem hogy tudsz felvenni ha csak nem ezen a szakon vagy vagy csak olyanokat amik alapból elég felszínesen érintik ezt. Ha ütközik az órad ez van az élvez elsőbbséget melyre épül valami a következő félévekben. A nem épülős tárgyakat lehet később is teljesíteni. Illetve a szabályzatban meg kell nezni hány hiányzás engedélyezett. Mert ha előadás nalunk 50% akkor egyszer egyik másszor masik órára kell bejárni. Ha szemi akkor ezt nem teheted meg.
2019. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a levelezős nem "válogathat". Fix konzultációk vannak fix napokon.
2019. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!