Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapom meg a Neptun...

Mikor kapom meg a Neptun kódot a Debreceni Egyetemtől?

Figyelt kérdés

Idén felvételt nyertem a Debrecrni Egyetem Bölcsészettudományi karára (azon belül pszichológiára) és még nem kaptam Neptun kódot.

Több ismerősöm jelezte,akik más karokon vannak, hogy ők már megkapták.

Van még olyan, aki nem kapta meg? Lehet tudni, hogy legkésőbb meddig szokták küldeni ezeket a kódokat?



2019. júl. 31. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, még nincs ok idegeskedésre. Folyamatosan küldik a kódokat, idejében meg fogod kapni. 08.01-10 között a Neptun amúgy is leáll(nem lesz elérhető) karbantartás miatt, nem maradtál le semmiről. Ha esetleg 10-ig nem kapnál kódot, akkor hívd fel a TO-t és kérdezz rá.
2019. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?? Miért nem jövőd fel a TO-t?
2019. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem már minden elsősnek meg kellett volna kapnia. Hívd fel a Hallgatói Adminisztrációs Központot (HAK) még ma, mielőtt holnap leáll a Neptun.
2019. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most jött egy email, hogy a BTK TO 08.01-20 között szabadságolások miatt zárva tart, úgyhogy szerintem ma hívd fel őket.
2019. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekrm meg a haverjaimnak is kuldtek mar emailbe
2019. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég meg kellett volna kapd.Én már több mint egy hete megkaptam. A kolikba meg a szoc. ösztöndíjra a jelentkezés is pl. csak augusztus 9.ig lehetséges,amihez szükséges a neptun kód. Nincs véletlen a spambe?
2019. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!