Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet jelszót igényelni a...

Hol lehet jelszót igényelni a METU CooSpace felületére?

Figyelt kérdés
Felvettek a Metropolitan-re és most kaptam email-t a sulitól a tanév kezdetéről, illetve hasonló információkról. Azonban azt nem tudom, hogy hol kellene jelszót igényelnem a kapott felhasználónév mellé.

2019. júl. 31. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az a jelszó mint a neptunban. Ha a neptun jelszót változtatod az is változik. A modulo jelszava is ugyan ez. Ez a harom egyutt mozog.
2019. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, azonban a Neptunhoz sincsen jelszvam.
2019. júl. 31. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Nalunk van a neptunnal a fő oldalon mielőtt belepsz jobbra lenn egy felsorolás mint hasznos linkek. Es oda van kirakva hogy jelszó igénylés de ez SzTe.
2019. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Emailben fognak értesíteni a Neptun belépési infókról, ezekkel tudsz majd CooSpacera is be l. lépni
2019. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!