Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolákat javasolt...

Milyen középiskolákat javasoltok a XV. Kerületben, illetve Újpesten?

Figyelt kérdés

Nem vagy jó, de nem is rossz tanuló. A neten hiába keresgéltem, nem kaptam nekem megfelelő választ. Hetedik évvégén:Matematika:3,

Irodalom,Nyelvtan,Kémia,Ének,Német:4

Földrajz,Fizika,Biológia,Történelem,Rajz,Technika,Testnevelés,Informatika,Etika.


Ennek megfelelően tudnátok nekem tanácsolni, hol folytassam tanulmányaimat? Különösem érdekel a biológia.

Remélem itt kapom segítséget, ugyanis a szüleim és az ő ismerőseik sem értenek ehhez, továbbá szeretnék kicsit tájékozódni erről Szeptemberig.


Köszönöm, hogy elolvastad és mégjobban köszönöm, ha tudsz is segíteni!



2019. aug. 8. 01:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok jó, de nem is rossz tanuló* elnezést az elírásért!
2019. aug. 8. 01:40
 2/20 A kérdező kommentje:
földrajz,fizika,biológia,történelem,rajz,technika,testnevelés,informatika,etika:5*
2019. aug. 8. 01:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Elnézésetek kérem az elírások tömkelegéért! Hozzászólásban igyekeztem javítani, mivel szerkeszteni a kérdésem nem lehet! Most tudtam csak időt szorítani a kérdés kirakására. Mégegyszer elnézést szeretnék kérni mindenkitől!
2019. aug. 8. 01:59
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Könyves/Babits.
2019. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A jegyeid jók. A helyedben az iskolaválasztás előtt megvárnám a központi írásbelid eredményét és annak függvényében döntenék.

Az én szubjektív sorrendem az újpesti gimikről:

1. Babits Mihály Gimnázium

2. Könyves Kálmán. Gimnázium

3. Károlyi István Gimnázium

4. Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium

5. Benkő István Református Gimnázium

6. Bródy Imre Gimnázium


Ha szakvimikbe is gondolkodsz akkor a Berzeviczy, UMSZKI, Kanizsay, ... Ezek sorrendjét nem ismerem.

2019. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Bár az első válaszoló nem tudom, hogy mennyire gondolta komolyam a Babit gimnáziumot matek 3-assal.
2019. aug. 8. 13:32
 7/20 anonim ***** válasza:
A Babitsnak a 4 évfolyamos része teljesíthető 3-as matekkal. Mint írtam, ha a központidat 70+ eredményre írod felvesznek.
2019. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár szerintem a központim 50 pont körül lesz...
2019. aug. 8. 21:18
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire esik ki a XIV.kerület,de nagyon sok osztálytársam volt újpesti vagy újpalotai.

Esetleg a Teleki Blanka Gimnázium?

2019. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A teleki blanka közel van, köszönöm! Viszont oda erős jegyek kellenek. Valaki 4,7-es átlagával harmincvalahanyadik lett, ha jól tudom.
2019. aug. 10. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!