Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért tanul ilyen furcsán az...

Miért tanul ilyen furcsán az agyam?

Figyelt kérdés
Az egyszerűbb hétköznapibb dolgokat egy pillanat alatt megjegyzi és mégtöbbet akar belőlük, de a nehezebb elvontabb, szakmaibb dolgokat, amikor tanulni szeretném egyszerűen kiesik a zónájából, be akarja zárni az oldalt, nem tud odafigyelni, elveszti az érdeklődését,így én sem tudok hatékonyan tanulni, ha az agyam bekattan és ezeket a dolgokat csinálja és közben még a fejem is fáj, mit kellene csinálnom, mert sajnos nem csak hétköznapi az élet, hanem szakmai is.
2019. aug. 8. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert így tiltakozik az ellen, amit nem akar valójában....
2019. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Ne beszélj már az agyadról úgy, mintha külön életet élne :D


Egyébként meg ez mind te vagy, amit irányítani tudsz, csak eléggé akarni kell. Ne keress kifogásokat, hogy rosszul működsz, mert nem.

2019. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agyunk azt csinálja, amit gondol, s mivel teged az agyad irányít, te vagy az agyad, s az agyad te vagy.


Amúgy keress érdekesebb dolgokat azon belül amit tanulsz, probald meg rávenni a fejed hogy tetszik neki az amit valójában lat.


Meg egy vicc ami eszembe jutott: igazából az agyunk egy kupac sejt. Tehát valójában egy kupac sejt elnevezte a többi sejtet és saját magát, mint egy kupac sejtet. Ez azért rohadt érdekes.

Elnézést kérek :D

2019. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölöd azt amit tanulsz. Nincs mit tenni, magold be. Én is csak bemagoltam a szakmait vizsgára is, már egy szót se tudnék, nem is érdekel. Úgysem ebben fogok dolgozni.
2019. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!