Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre/szakokra...

Melyik egyetemre/szakokra járnak a legjóképűbb pasik?

Figyelt kérdés
18L

2019. aug. 9. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Színház- és filmművészetire.
2019. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a felszínes kérdést komolyan...

Nem lehet ezt megmondani. Nincs reprezentatív felmérés ilyesmiről.

2019. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a mérnöki szakokra. Ugyanis ott fordul elő a legtöbb hímnemű, így a nagy számok törvénye alapján ott van a legtöbb jó pasi is.
2019. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó a statisztikai mintavétel anyagot nézd át meg egyszer. 🤪


Ha a színház- és filmművészetin szempont a felvételin a külcsín, akkor ott a szépség még ha normál eloszlást követne is, a mediánja akkor is a mérnökhallgatók felső kvantilisében lenne. 🤔

2019. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

#4: hány csúnya színészt mondjak neked kapásból? :D

Na meg azt se felejtsd el, hogy a színművészetin 16 szak indul, és abból csak egy a színművész. A többi gyártással, szerkesztéssel foglalkozik.

2019. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Másodéves mérnök vagyok, de azt azért még én is(!) túlzásnak tartom, hogy ide járnak a legjóképűbb pasik! :D


Itt gödöllőn egyik szaktársamat sem mondanám jóképűnek, áglagosnak, de férfiasnak sem igazán, inkább "tini fiúsnak".


Nézegettem pont ott partikat, sokat vagyok belvárosban is, de szerintem pl. úgymond "jóképűek" járnak a Corvinusra is, ami érthető.


Mérnöknek bár masszív, mégsem a legnagyobb negyede megy a fiúk közül, hanem közgazdásznak(gazdmen, pénzügy, alk. közgáz).

Köztük vannak általában lányok ált leírt sármos srácok.


ELTE-n is lehet, vidéki egyetemek BTK-s és GTK-s karain lehet még látni.

2019. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bme-n a gépészek voltak a kedvenceim, ott elég sok jó csávó volt. Ilyen helyen amúgy is több esélyed van jó pasira. Semmire sem mész azzal, hogy egy évfolyamra jársz az ország 10 legjobb csávójával , ha 200 kiscsaj versenyez értük. Egy mérnök karon viszonylag kicsi a konkirencia.
2019. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4, kihagytad, hogy tele van vágónak készülő kockákkal...
2019. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A BME-n tényleg a gépészek között van a legtöbb "szépfiú", aki az átlag lányoknak tetszik. Ezt azért mondom így, mert nekem inkább az tetszik, ha valaki egy kicsit fura.

A VIK-en inkább kisfiúnak és kockának kinéző fiúk vannnak. És állítólag sok meleg.

2019. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Bocsika, hogy közbe szólok, de csak azért szeretnél egyetemre menni mert pasihiányod van? Én is egyetemista lettem, de nem azért mert jó csajok lesznek ott, hanem azért, mert kiválasztottam egy szimpi egyetemet, egy olyan szakot ami érdekel és az érettségimet meg próbáltam úgy teljesíteni, hogy felvegyenek és fel is vettek. A második ok pedig azért, hogy a tervemet véghezvigyem amit most nem árulok el! Szóval csak olyan szakot választanál ahol attraktívabbak a srácok? Gratulálok :D. Persze nem sértésként mondtam, csak nagyon röhejes azért kiválasztani egy egyetemet illetve egy szakot ami téged rohadtúl nem érdekel, mert te pasizni szeretnél. Helló!
2019. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!