Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki aki a BUDAPESTI...

Van itt valaki aki a BUDAPESTI EGYESÍTETT KÖZÉPISKOLAI KOLLÉGIUMBAn lakott egyetemi hallgatóként?

Figyelt kérdés
Ide jelentkeztem, kaptam toluk egy emailt hogy mivel ez egy kozepiskolai kollegium, elsonek a kozepsulisokkal toltik meg a helyet, az egyetemistakat meg majd szeptember elso feleben ertesitik. Na most, ugye szeptember 9.-en kezdodik az egyetem, elotte jo lenne bekoltozni, szerintetek fogank szolni elotte vagy esetleg nekunk kell szolni? Volt mar valaki ott? Mikor ertesitettek hogy felvetelt nyertel? Mi a velemenyetek magarol a kolirol? Csak ideiglenes laknek ott, mig at nem vesznek az egyetem kolijaba

2019. aug. 9. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ők se hülyék tudják mikor kezdődik az gyetem. fognak szólni
2019. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a hülye aki egyetemistaként középiskolás koliba akar költözni?

Ugye tudod, hogy fix időpontok vannak mindenre?

Délután tanulóidő, este 6 után nem mehetsz ki, 10 kor alvás, és had ne soroljam. Ezeket egyetemistaként kivitelezni se lehet, van hogy 6ra vissza se érsz..

2019. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért ha már felkinálják a szállás lehetőséget, akkor csak tiszában vannak ilyen alapvető dolgokkal, hogy mas egy egyetemista eletvitele mint pl egy kozepsulise.
2019. aug. 9. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: az egyetemistákra már nem vonatkoznak ilyen szabályok ott sem.
2019. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként közbe remélem nézed az albérleteket, mert ha csak nincs valami atom rossz szoc. helyzeted, akkor valószínűleg nem kapsz kolit.
2019. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hali en ott voltam Kolis (egyetemistaként), idén is oda fogok jelentkezni, egyébként nem vészes , kimenőt adnak ejfelig, eltávot bármikor lehet kérni, (akkor nem alszol bent a koliba hanem pl hajnalban ersz vissza)

Tavaly szeptember második hetében szóltak vissza hogy lehet költözni ha jol emlekszem :/

Szoval összességében nem rossz csak alkalmazkodni kell, (Es egyáltalán nem olyan mint egy egyetemi Koli ) :D

2019. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, nem vettek fel sajnos.

Bar nagyon aggaszt hogy szeptemberben szólnak csak.Ez ilyen nagyon bizonytalan,ha csak erre tamaszkodom, szerintetek nem lehet ezt felgyorsitani? Én is nyugodtabb lennek ha már kb augusztus 25.-e körül tudnám hol fogok lakni. Ismertek olyan egyetemi kolit ahova vesznek fel külsősöket a megmaradt helyek feltöltésére?

2019. aug. 13. 13:30
 8/8 anonim válasza:
En jovoheten fogom őket felhívni ,hogy mi a helyzet mikor tudok menni majd
2019. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!