Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (Szeged) járnak jó...

Orvosira (Szeged) járnak jó csajok?

Figyelt kérdés
Vagy SZTE-n felül melyik karra járnak a legjobb csajok?

2019. aug. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Szoba állnak más karra járókkal, vagy csak szinten orvosisokkal foglalkoznak?
2019. aug. 11. 19:39
 2/63 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egyetlen jó nő sem jár az SZTE-re.
2019. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D

Az évfolyamok fele kb.lány, kvázi 100-110 lánnyal számolhatsz egy évfolyamon, és van 6 évfolyam. Ha valaki ennyiből nem talál egyet sem, aki szerinte "jó csaj", annak van egy kellemetlen hírem...

Egyébként szerintem szép lányok vannak a mi évfolyamunkon is, de azért ne várd el, hogy mindannyian megvesszünk azért a kitüntetésért, hogy jó csajnak tituláljanak bennünket, mert szerintem itt a lányok 90%-ának nem ez az életcélja.

2019. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

3:

És foglalkoznak más karra járóval is, vagy csak szintén orvosisokkal?

2019. aug. 11. 19:56
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak a professzorokra hajtanak. :P
2019. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak jó csajok...
2019. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%

Mesèlte nekem egy pasi, hogy egyszer elhívott randira egy nagyon szèp orvostanhallgatót, de ő nem tudta, hogy az. Ez az egész a randin derült ki és egész végig csak a boncolàsról és az ilyenekről beszélt a csaj. Majd mikor a pasira került a szó, és kiderült, hogy ő nem egyetemista a csaj teljesen felhàborodott és ott hagyta.

Óvatosan az orvostanhallgató lányokkal! :D

2019. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
7: Uhh, ez elég gáz :D
2019. aug. 12. 12:33
 9/63 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, én orvos vagyok, azt tudom tanácsolni, hogy messze kerüld el őket. Vannak szépek igen, de a mentalitásuk katasztrófa. Akkora az egójuk, hogy a Jupiter borsószem ahhoz képest. Ezen kívül iszonyatosan karrieristák még akkor is, ha egyébként alkalmatlanok a szakmára, mert önmagukon kívül semmi nem érdekli őket a beteg főleg nem, továbbá van évi 14 hét vizsgaidőszakuk, amikor hozzájuk se lehet szólni. Végül pedig az Isten se tud nekik megfelelni, maximum a sebész szakorvos kollégák... Ó és eszméletlenül sznobok is. Aki meg véletlenül nem ilyen, az nagyon hamar szakon belül elkel.
2019. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

9:

Azt azért nem gondoltam, hogy ennyire sz@r a helyzet...

2019. aug. 13. 13:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!