Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vannak az egyetemi...

Hogy vannak az egyetemi csoportok?

Figyelt kérdés

Néztem a mintatantervet és a gyakorlatoknál vannak csoportok. De ha én az egyik gyakorlatnál az egyes csoportban vagyok, attól még máshol lehetek a kettesben, ugye?

A második kérdésem pedig az, hogy az egyik gyakorlatnál van 1., 2., 4. csoport, de nincs 3. Akkor elszámozták vagy a 3. csoportot elfelejtették beírni?



2019. aug. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Vagy az számodra nem látható, mert angol/vizsgakurzus/túlfutóknak van meghirdetve. Igazából lényegtelen. A csoportok közül minden tárgyból lehetsz tetszőleges sorszámúban (akár válthatsz is, ha van hely más időpontú/oktatójú csaoportál). Ez az oktatóknak és a tanulmányi osztálynak számít csak. Neked két dolog fontos, hogy minden tárgyból legyél egyben és ezek ne legyenek egyidőben a többivel, amiben benne vagy.
2019. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik szakra jársz, de nálunk alapjáraton, ha az 1es csoportba tartozol, akkor az 1es csoportnak tartott gyakorlatokon kell részt venned. Megpróbálhatod megbeszélni a saját és másik csoport tanárjával, hogy hadd mehess a 2esbe is, de nem biztos, hogy engedik. (Minket van, hogy külön felszólítanak, hogy a saját csoportunknak megfelelő gyakra jelentkezzünk).

Nem felejtették el beírni a 3.csoportot csak úgy döntöttek, hogy abban az időpontban nekik nem lesz óra vagy másik lesz.

2019. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam csak a kulcsszavakat, hogy melyik szakra jársz, szóval én másikra😅*
2019. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!