Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a SZIE Ybl...

Mi a véleményetek a SZIE Ybl kar építészmérnöki képzéséről?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos több rosszat olvastam róla mint jót de úgy néz ki a BME-re jövőre kevés pontom lesz szóval kell a B terv. Szerintetek nézzek inkább más szakot vagy nem olyan rossz az Ybl?

2019. aug. 12. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó az is. A legfontosabb az, hogy utolsó évben szerezz már érdemi munka tapasztalatot gyakornokként.


Akár kivitelezésben akár tervezésben tervezed a jövődet.



Egyébként ha normális munkaidőben szeretnél bejelentett jó fizetésért dolgozni akkor az építész képzést egyáltalán nem ajánlom.

2019. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én 2020-ban kezdtem azóta az Óbudai Egyetemen van ez az Ybl kar, a tanárok és minden változatlan, egyedül a koli változott az sokkal jobb lett azt mondják a felsőbb évesek:D Szóval a tanárok azt kell mondjam vegyes a felhozatal engem csak jó tanárok tanítottak, nagyjából egy "tanári kar" viszi végig az évfolyamokat ha le nem buksz...Nagyon próbálnak naprakész tudást adni én azt látom. Inkább művésziebb oktatás folyik szerintem, mint amire számítottam, de hangsúlyozom én még csak most kezdtem. Vannak akik a BME-ről jöttek át nyilván nekik túl kemény volt a BME most itt próbálnak szerencsét:) Remélem segítettem és ki lehet szűrni a lényeget a mondandómból. Átlagban azt kaptam tájékoztatást a beiratkozáson, hogy 7 féléves Bsc képzést 8 félév alatt csinálnak meg a diákok.
2021. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!