Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanult, vagy tanul valaki az...

Tanult, vagy tanul valaki az SZFI - Színház és Film Intézetnél? Mi a véleményetek az iskoláról és a képzésről? Aláírjam a megkötendő szerződést velük?

Figyelt kérdés
Kicsit megijesztett, amit olvastam a szerződésben. OKJ képzésre jelentkeztem /felnőtt képzés/

2019. aug. 12. 08:22
 1/2 anonim válasza:
Évente 200-250 tanuló tanul az SZFI-ben, legalább 40 szakon, kis létszámú osztályokban. A szerződéseik komolyak és részletesek, de tisztességesek (nincsenek kisbetűk). Mivel szakmai utánpótlás nevelést végeznek, rengeteg gyakorlő szakmai partnerrel, komolyan veszik magukat és abszolút ezt várják el a jelentkezőiktől is. Persze, a szakképzésben mindig akadnak linkócik, akik eltűnnek, aztán az iskolát hibáztatják. Az SZFI nagy számú képzést visz, és a külső vizsgabizottságok rendszeres értékelése szerint kifejezetten magas szakmai színvonalon.
2022. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon nem ajánlom. Két év szenvedés volt az az iskola. Szervezetlen az egész. A tanárok között van egy-kettő jó, akik miatt végig csináltam, de a körülmények borzasztóak. Lehúzzák a diàkokat, tanárokat. Nem teljesítik a szerződésben foglaltakat. Össze-vissza küldözgettek órarendeket, sosem volt rendesen termünk. Undorító a vezetőség. Mindent ígérgettek és semmit nem tartottak be. Tájékoztatás, kommunikáció 0. Van pár jobb szak, de inkább fizess ki egy két magántanàrt, aki felkészít arra a szakmára. Van egy csomó tanár, akinek tanítania nem szabadna. Most nem tudom épp melyik intézményben vannak, de folyamatosan vándorolnak. Egyik épület rosszabb volt, mint a másik. Diákok takarították az öltözőket. A képzés novemberben indult el nagynehezen...

A papírral amit ott kapsz sennire sem mész. Hányok ha visszagondolok rá. A híre is borzasztó. Jobb ha nem mondod hogy itt végeztél. Szakmaiatlan.

Mostanában valamelyik szfi marketinges kommentàlgat ilyen helyekre jó véleményeket, de el ne higyjétek neki.

Nézzétek meg a weboldalt. Màr az a minőség is sokat elárul róla.

2023. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!