Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek még betudok...

Szerintetek még betudok iratkozni?

Figyelt kérdés
Technikusara szeretnék beiratkozni de a beiratkozást 1 hete jól lekéstem a pótal együtt.Költöztünk és elvileg úgy lett volna hogy más városba, ezért nem akartam beiratkozni mert akkor felesleges lett volna.Végül sikerűlt itt lakást találni szóval szeretnék mostmár oda vissza menni.Holnap beismegyek csak kiváncsi vagyok van e esély pót beiratkozás után bekerülni még .

2019. aug. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van még hely, akkor igen.

Amúgy ha holnap zárva van, akkor menj szerdán, az az ügyeleti nap tanszünetben.

2019. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be az iskolàba, mondd el mit szeretnèl és ott el fogják mondani, hogy mit kell tenned, ha még van hely.
2019. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a pótal elkéstél, akkor mostmár benemtudsz iratkozni technikusara, akkor sem fog sikerűlni, ha beismész.
2019. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!