Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel 2020. február 15-től...

Mivel 2020. február 15-től életbe lép az új hatály, szerintetek a keresztfélévben várható, hogy sokkal többen jelentkeznek egyetemre?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keresztfélévben nagyon kevés helyen, s szinte (egy kivételt találtam) önktg-n indítanak alapképzéseket! Tehát nem annyira, de biztos vannak.
2019. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos január 1-től már életbe lép a törvény, tehát már a keresztfélévet is érinteni fogja. Ez az év volt az utolsó lehetőség. Ha csak nem vonják vissza, amire igen kicsi az esély.
2019. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most gondolom a kötelező nyelvvizsga, emelt érettségi kombóra gondoltál. Előző voltam.
2019. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keresztfélévben októberben kell beadni a jelentkezést. S januárban jönnek ki a ponthatárok. Tehát még nem tud rá vonatkozni.
2019. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De az, hogy felvételt nyersz az csak január második felében derül ki.
2019. aug. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Aminek ugye záloga a sikeres nyelvvizsga, s az emelt érettségi.
2019. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


23 paragrafus. Sajnos ez elvileg vonatkozik a keresztfélévre is. De ha tényleg nem kell mégse akkor még, akkor sztem el megyek ősszel javító érettségizni, hogy elegendő pontom legyen.


Nem akartam okoskodni természetesen, mert én is bizonytalan vagyok.

2019. aug. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha még is vonatkozik rá, akkor nagyon sajnálom. Csak teljesen logikátlan az egész.
2019. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem én se. Mondod, hogy októberben lesz pont kihirdetés, ami még elvileg a mostani törvényt venné figyelembe, de csak jövőre lép életbe a törvény. Fullra nem értem.
2019. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, január... nem szóltam
2019. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!