Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam a kettő közül?

Melyiket válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek pénzügy és számvitel alapképzés után érdemes lenne elvégezni egy ellátási lánc menedzsment mesterszakot? A Corvinusra járok jelenleg, de nem igazán érdekel a számvitel és a pénzügy se, bár talán az jobban. Ez a mester viszont elkezdett érdekelni. Jövő nyáron államvizsgázok és szeptembertől tudnám elkezdeni. Két egyetemen gondolkodom a győri SZE és a gödöllői SZIE. Melyiket lenne értelmesebb elvégezni levelezőn? Itt nálunk is van ez a szak de nem ezen az egyetemen szeretném elvégezni. Angol elég jól megy és a némettel se állok hadilábon. Köszi.

2019. aug. 13. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az sze gazdasági mesterképzésrol van tapasztalatom és a vez szerv-et végeztem. Ott több tárgy is egyezik a szakok között. Nekem az a véleményem, hogy akkor érdemes ellátási lanc szakiranyt valasztanod ha tenylegesen logisztika erdekel és ott is helyezkedsz el. Szerintem elég spec logisztikai tárgyak vannak ezen a szakon, bár eléggé piacképes. Szerintem mindkettő egyetemen jó a képzés viszont a német az Győrben előnyt jelent az Audi miatt is. Mivel psz az alapod talán a pénzügy jobb lenne és lesz nemzetközi adózas mester is. Szerintem a felvi szakleirasoknal lenne érdemes atnezned a lehetosegeket.De én pld.a nemzetközi gazdálkodast is eleg érdekesnek tartom. Illetve sze és szie esetén is fent van a mintaterv a honlapon.
2019. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!