Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A szekszárdi Garay Gimnáziumban tényleg ilyen diktatúra van?

Vagy csak ez a hitleres videót készítő fiú meghurcolása az egyetlen olyan eset, amiben így szemétkedik ez az igazgatónő? Vagy a suli hétköznapjaiban is megszokott jelenni az igazgatónő hisztérikussága kisebb-nagyobb formában?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, Garay, Szekszárd, gimnázium, diák, igazgató, fiatal, tanár, osztály, per

aug. 13. 20:31  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék a diákok véleményére, hogy ők hogyan élik meg ott a mindennapokat.

# 1/4Időpont aug. 13. 20:35 Privát üzenet
Nekem sok volt iskolatársam ment oda általános után és sokan szidják ilyen téren. A barátnőm már gimis korában is mesélte, hogy ment az agymosó szöveg nekik. A mostani botrányra is többen mondták, hogy nem csodálkoznak. Szóval lehet benne valami... Én elhiszem.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 13. 20:38 Privát üzenet

Ne csodálkozz azon, hogy még nem nagyon érkeztek válaszok! A diákok feltehetőleg olyan mértékben be vannak fenyítve, hogy még gyik-en sem mernek névtelenül kritikát írni, mert attól a perszónától még az is kitelik, hogy IP alapján kinyomozza, hogy ki írta a kommenteket (megteheti, hiszen tökéletes kapcsolatai vannak a hatalom minden szervével).

Ezt a félelmet kéne valahogy legyőzni, és egy olyan sztrájkkal, amiben az összes diák, szülő, és jóérzésü tanár benne van, elzavarni ezt a kis Elena Ceausescut.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 08:54 Privát üzenet
Én olvastam már közösségi oldalon névvel is véleményt. Szólásszabadság van. A jelenlegi diákokat megértem, de a többieket szerintem már nem érdekli. Én ahogy írtam is, sok rosszat hallok, szóval elhiszek mindent...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szekszárdi Garay János Gimnáziumról mi a véleményetek?
Titeket hány ponttal vettek fel a Garay János gimnáziumba? Mennyi esélyem van hogy felvegyenek?
Bonyhádi Petőfi Sándor evangélikus gimnázium, Garay János gimnázium - véleményetek, van esélyem bekerülni valamelyikbe?
Szekszárdi Garay humán fakultációról vélemény/tapasztalat?
Szekszárdi Garay János gimnázium! Tudnátok róla véleményt mondani?
Ismeri valaki a Garay János Gimnáziumot? Jár oda valaki? (Szekszárd)

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!