Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szekszárdi Garay Gimnáziumba...

A szekszárdi Garay Gimnáziumban tényleg ilyen diktatúra van?

Figyelt kérdés

Vagy csak ez a hitleres videót készítő fiú meghurcolása az egyetlen olyan eset, amiben így szemétkedik ez az igazgatónő? Vagy a suli hétköznapjaiban is megszokott jelenni az igazgatónő hisztérikussága kisebb-nagyobb formában?


[link]



2019. aug. 13. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a diákok véleményére, hogy ők hogyan élik meg ott a mindennapokat.
2019. aug. 13. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sok volt iskolatársam ment oda általános után és sokan szidják ilyen téren. A barátnőm már gimis korában is mesélte, hogy ment az agymosó szöveg nekik. A mostani botrányra is többen mondták, hogy nem csodálkoznak. Szóval lehet benne valami... Én elhiszem.
2019. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz azon, hogy még nem nagyon érkeztek válaszok! A diákok feltehetőleg olyan mértékben be vannak fenyítve, hogy még gyik-en sem mernek névtelenül kritikát írni, mert attól a perszónától még az is kitelik, hogy IP alapján kinyomozza, hogy ki írta a kommenteket (megteheti, hiszen tökéletes kapcsolatai vannak a hatalom minden szervével).


Ezt a félelmet kéne valahogy legyőzni, és egy olyan sztrájkkal, amiben az összes diák, szülő, és jóérzésü tanár benne van, elzavarni ezt a kis Elena Ceausescut.

2019. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam már közösségi oldalon névvel is véleményt. Szólásszabadság van. A jelenlegi diákokat megértem, de a többieket szerintem már nem érdekli. Én ahogy írtam is, sok rosszat hallok, szóval elhiszek mindent...
2019. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!