Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Középiskolába való jelentkezéshez kellet NEK adatlap, van ezután bármi más teendő?

Kell új diákigazolvány? Vagy hogy a francba van ez?

aug. 13. 20:38  Privát üzenet  

A válasz
Az iskola adja az igazolványt év elején.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 13. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

# 2/2Időpont aug. 13. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szociális helyzetfelmérő adatlap. Ilyenkor mi a teendő?
Facebookon történt az alábbi eset. Ilyenkor mi lehetne a teendő? Lehetne kivizsgálást kérni (vagy segítséget) a facebooktól, vagy bárkitől, hogy kiderüljön, ki tette ezt, és...
Az e-felvin a hitelesítésnél a "Hitelesítő adatlap nyomtatása" -ra kattintva, elvileg letölti a gépre pdf. Formátumban, de én nem tudom megnyitni. Mi ilyenkor a teendő?
Ha a gyereknek jött adóbevallás, és a nevén babakötvény van, mi a teendő? Vagy a szülő adóbevallásával kell bevallani? Semmilyen igazolás vagy adatlap ne jött ezzel kapcsolatosan.
Lejárt a környezetvédelmi adatlapom 2011.12. -hó ban mi a teendő?
Nincs hang a gépen, kikerestem az adatlap típusát, letöltöttem hozzá a megfelelő drivert és telepítés közben ezt írja ki: hiba- we can't find HD audio device. Mi lenne a teendő?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!