Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A 2020/21 es évben indul majd a Miskolci Hermann Ottó gimiben Nyek?

Keress kérdéseket hasonló témában: angol

aug. 14. 11:04  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel 2020. február 15-től életbe lép az új hatály, szerintetek a keresztfélévben várható, hogy sokkal többen jelentkeznek egyetemre?
Azt már tudjuk, hogy 2020-tól kötelező egy B2-es nyelvvizsga az egyetemre való bekerüléshez. Ha nekem van egy B2-es és egy C1-es vizsgám, mindkettő angolból, akkor a felsőfokúért...
Párhuzamos képzést szeretnék folytatni matek szakon, de a 2020-as nyelvvizsga törvény miatt elvesztem a többletpontokat. Hogy tudom felnyomni a pontjaimat?
Szakmai nyelvvizsga jó 2020-tól az egyetemi felvételihez?
Minden keppen szeretnek diplomat sokaig nem akartam semmit de most ez fix lett de hogyan?
2020-ban meglenne így a 100 pont többletpontom?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!