Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Az ELTÉre, azonbelül a Jog-és Allamtudomány karra szeretnék majd jelentkezni. A felvételinél mely tantárgyakból kell leginkább jeleskedni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ELTE, Jog-és Államtudomány

aug. 14. 11:08  Privát üzenet  

A válaszok
Történelem

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 11:34 Privát üzenet
Magyar és töri esetleg idegen nyelv.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 12:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 3/4Időpont aug. 14. 12:14 Privát üzenet

A felvétel alapján kell a töri ÉS magyar VAGY latin VAGY élő idegen nyelv jegye, ebből legalább az egyik emelt szinten.

Ezekből kell jónak lenni. Töriből mindenféleképpen, a többiből elég ha egy megfelelő szintet elérsz hogy meglegyen a 440 pont.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 15:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
NKE- Államtudományi karára nyertem felvételt, de még mindig nem kaptam meg a Neptun kódom. Akik ide jelentkeztek, ti már megkaptátok?
Nke-ÁKK-n idén mennyi pontra lehet számítani? Mennyi lesz a ponthatár?
Vannak itt olyanok akik 2019-Ben a Kozszolgalati Egyetem államtudomany szakara jelentkeztek?
Melyik tantárgyakból lehet előrehozott érettségit tenni?
24 pontos matek és 29 pontos magyar és azokból a tantárgyakból amikből kell 50/50 pontot fogok elérni ennyi pont elég ahoz hogy felvegyenek a DSZC Mechwart informatika szakára!?
DEBRECENI MECHWARTOSOK! Nektek mennyi pontotok volt tavaly a felvételin és hányas átlagotok volt? Én most abból a tantárgyakból amiből kell 49 pontom lesz. És kb olyan 78 pontos...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!