Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az info a Corvinuson tenyleg...

Az info a Corvinuson tenyleg annyira durva, mint amennyire mondjak?

Figyelt kérdés

Tenyleg ilyen magas a bukasi arany belole?Most fogok szeptemberben kezdeni es elegge tartok az infotol.Igaz az is,hogy nem kell bejarni,hanem videokon keresztul kell megtanulni az anyagot?


Koszonom:)



2019. aug. 14. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Gazdasagi szak es a durva szo egy mondatba nem fer be :D
2019. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Igen, e-learninges tárgy.

És nem nehéz, ellenben a tanár szeret szivatni, azért buknak meg annyiran. Illetve, komolyan kell venni, én is buktam az első vizsgámat, mert nem vettem annyira komolyan, mint amennyire kellett volna. Minden szir-szart tudni kell sajnos.

2019. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,minden szakon ugyanaz,minden szakon e -learninges?Vagy van olyan szak,amin kotelezo bejarni?
2019. aug. 14. 23:39
 4/8 A kérdező kommentje:
A gyakorlati resz mennyire nehez,mi van benne?
2019. aug. 15. 01:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért is buknak sokan mert cseszettül ingadozik a vizsgák szintje. Én az elsőn megbuktam, volt amihez hozzá sem tudtam nyúlni, pedig minden videót tudtam, értettem, hogy mit kell csinálni, a feladatokat azokból meg tudtam csinálni.

A következőre úgy mentem el, hogy egyetlen típust néztem át (érhetett kb. 3 pontot), és lazán négyes lett.

A másik csoportot csinálók vért izzadtak, látni lehetett utána az arcokon, hogy ki melyik csoportot csinálta...Szóval ennél a tárgynál lutri is, hogy épp átmész-e.

2019. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte csak gyakorlat a vizsga, egyedül a beugró teszt elmélet (50 vagy 60%-ot kell tudni feleletválasztós tesztből) de annak legalább rögtön van eredménye.
2019. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! A gyakorlati resznel miket kell csinalni,milyen tipusu feladatok vannak?Hany pontos es hany pontot kell elerni a ketteshez?
2019. aug. 23. 20:12
 8/8 A kérdező kommentje:
A VBA menniyire durva,mennyire megyunk bele?
2019. aug. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!