Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson stat1 vagy az info...

Corvinuson stat1 vagy az info a nehezebb targy?

Figyelt kérdés
Melyikbol nagyobb a bukasi arany,melyik a nehezebb?Mennyire teljesitheto az info gyakorlati resze es milyen nehez a stat szamolos feladatai?

2019. aug. 15. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkezdődhetne már az év.. :D
2019. aug. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Statisztika nem nehéz, inkább a gazdmaton és mikroból van sok bukás. De legtöbb bukás szerintem számvitelből van.
2019. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Haha utolsó, most hogy ezt írod, megelevenedtek az emlékeim... számvitel... 🥶 matek... 🤩 statisztika... 🥰🥰🥰 mikro... 🤷‍♂️
2019. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első félév mikro, második félév stat (és ha Psz-es vagy pénzügy)
2019. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te vagy a psz-es aki minden nap 5 kérdést tesz fel? am a stat
2019. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stat1 nehezebb egyértelműen. Info az gyakorlatilag csak Excelből áll, ha gimiben tanultad és nagyjából képben vagy akkor azt nem nehéz teljesíteni. Statból nagyon sok olyan dolog van ami tényleg új infó, és még jó matektudással sem annyira könnyű elsőre felfogni mindent.
2019. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Remélem költői kérdés volt xD ember képességeitől függ, szerintem az infó gyakorlással, meg ha nem teljesen idegen az excel akkor teljesíthető (psz-t nem tudom, de G karon ugyanaz van). A statot is lehet teljesíteni feladat gyakorlással és egy mi atyánkkal a zh meg a vizsga előtt.
2019. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőből elenyésző a bukási arány. Ha van valahol jelentős a Corvinuson, akkor az az Analízis, meg Számvitel szakon a Számvitel II. Oda jártam, így tudom.
2019. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!