Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a képzésre vagy...

Felvettek a képzésre vagy nem? Ha nem, akkor miért nem értesítettek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben indul érettségi utáni képzés amire jelentkeztem az Iskolában személyesen.

Meg kellett adni a telefonszámom,azt mondták majd értesítenek a beiratkozásról.Tegnap a honlapjukra kiírták hogy aug.28-án lehet menni beiratkozni.Azonban engem nem hívtak.Csak szerdánként van ügyfélfogadás,így csak jövőhéten tudnék érdeklődni,de akkor meg zárva lesz az iskola az ünnep nap miatt. Az lenne a kérdésem hogy ilyen esetben mi a teendő? Van még esély arra hogy hívjanak? Vagy csak úgy állítsak oda a beiratkozásra? Nagyon elvagyok keseredve,nem tudom mi tévő legyek. A kedves,segítő válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 15. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerda már munkanap, illene, hogy dolgozzanak.

Esetleg írj nekik mailt.


Én anno jártam úgy, hogy nem indult az adott képzés, amire feliratkoztam, de valamiért nem érezték fontosságát annak, hogy erről értesítsenek...

Reméljük, nálad nem ez a helyzet, csak a nyàri kevés kollega miatt nem hívtak még. :) De én mindenképp érdeklődnék a helyedben.

2019. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy az iskola 1 hétre bezár, és ez lesz az a hét.A hölgy pedig beiratkozáskor mondta hogy még nem fordult elő olyan hogy ez a szakma ne indult volna.A pénzügyi-számviteli ügyintéző szakra jelentkeztem.Arra tudok gondolni hogy az oka amiért ne vettek volna fel az a túljelentkezés. De szörnyű,hogy nem tudnak értesíteni senkit akit nem vettek fel!
2019. aug. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!