Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen az elsőéve...

Debreceni Egyetemen az elsőéves hallgatóknak a tárgyakat automatikusan felveszik, vagy maguknak a hallgatóknak kell felvenniük?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetem. Magadnak kell intézned mindent, így a tárgyfelvételt is. Itt már senki nem fogja a kis kezed.

Annyit tudok javasolni, hogy barátkozz felsőévesekkel, akik sok tanáccsal tudnak ellátni.

2019. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke,csak a gtk-ra vettek fel,es a regisztracios het ugyan akkor van amikor a golyatabor. Ezt nem ertem hogy hogy fog tortenni ilyenkor a targyfelvetel.
2019. aug. 17. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg erről esetleg egy felsőbb évest. Nálunk (Óbudai Egyetem) pl. felvették nekünk első félévre de vannak olyan egyetemek ahol már a gólyáknak is maguknak kell ezt intézni.
2019. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel telóról, mobilnettel.

Én egyszer színházban voltam vizsgafelvétel alatt, de megkértem a barátomat, hogy vegye fel nekem.

2019. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor beiratkozol akkor felveszik a kotelezo targyakat automatikusan, csak a c szabadon valaszthatokat kell neked felvenni.

Amugy nem ertem mi akik a mek karon vagyunk nem is kaptunk semmi ilyen emailt. Ugy lattuk kozos fb csoportban.

2019. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!