Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egyetemre, viszont...

Felvettek egyetemre, viszont úgy alakult az életem hogy nem tudok elmenni, elég csak nem beiratkozni vagy valahol szólnom kell hogy töröljenek a névsorból?

Figyelt kérdés
Szte szabad bölcsészetre vettek fel, ez csak a B terv lett volna de úgy alakult h egyáltalán nem tudok lemenni. Még az is érdekelne hogy ha neptunba már regisztráltam eltűnik a jelenlegi tanulmány vagy ahhoz is kellene valamit tennem?

2019. aug. 20. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nem beiratkozni
2019. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért beiratkozhatsz, bárhogy alakulhat meg az életed. Legfejlettebb padszivaltatsz.
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a passzíváltatást javaslom. Van akkor egy éved kitalálni, hogy mi legyen és van biztos helyed, ha jövőre szóbajöhet a dolog.
2019. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szte-n nem lehet első félévben.
2019. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tud passzivalni... PPKE jogon nekem anno nem lehetett. Most 5 ev utan sikerult ujra, h elkezdjem.
2019. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!