Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Friedman egyetem vélemény?

Milton Friedman egyetem vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen az iskola? Azon belül gazdaságinformatika?

Nincsenek túl kevesen?

Aki odajár írhatna..:)



2019. aug. 20. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
A ZSKF, akárhányszor nevezik át, továbbra is egy nevenincs, színvonaltalan felsőoktatási intézmény marad.
2019. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te ott tanultál? Vagy tanulsz?
2019. aug. 20. 12:47
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Olyan "van" egyetem. Másoddiplomának teljesen jó, de a piacon nincs neve. Érdemesebb egy ismert felsőoktatási intézményben elvégezni ezt a szakot. Természetesen attól ugyanúgy önképezni kell magad a tananyagon felül, de több kaput nyit meg egy BCE/BGE/OE diplomája mint a Milton (ZSKF) papírja.

Pusztán befektetési alapon nézve egyáltalán nem éri meg első diplomaként.

Mivel nem a legjobb diákok jelentkeznek ide ezért az oktatásnak is valamennyire hozzájuk kell igazodnia, másképp senki sem végezné el. Így "alacsonyabb" színvonalon kell oktatniuk mint az itthoni top egyetemek egyikén. Attól még ugyanúgy teljes értékű BSc-t kapsz a ZSKF-en is, de a végső, reális értéket a munkaerőpiac határozza meg. Aszerint pedig ez az intézmény valahol a legalján van.

2019. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
21%

Szerintem is próbálj inább a BCE/BGE/OE-re bekerülni.

Bocs, de tényleg ez van: kezdőként, amíg nem lesz pár év céges tapasztalat és projektek a neved mögött, addig hátrányban leszel egy nevesebb egyetem végzettjeivel szemben.

2019. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tompierre74 válasza:
76%
Sziasztok! A válaszok elég korrektek. De én tovább görgetném a kérdést. Nekem nincs esélyem sem bsc-t elvégezni (öreg vagyok), de van felsőfokú szakképzés is ezen az egyetemen, ahová nem kell emelt szintű érettségi. Gazdasági informatikus szakon. Mennyivel ér kevesebbet a szakirányú tudásban ez a képesítés? Persze papíron lényegesen, de mi a helyzet a tudással? ( nem lehet, hogy a szakirányt esetleg ugyanúgy megtanulják csak a pluszból van kevesebb? Olyanokat kérdeznék elsősorban akik konkrétumokkal találkoztak, esetleg maguk is szereztek ilyen képesítést.
2019. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
90%
Én azért túlzásnak találom a gagyi egyetem megnevezést. Ez is egyetem, amit el kell tudni végezni. Vannak nagyon jó tanárok, akiktől rengeteget lehet tanulni és vannak kevésbé jók, de ez az elit egyetemeken is így van. Nyilván nem képvisel olyan értéket mintha elvégeztél volna egy BME-t vagy ELTE-t, de itt is keményen tanulni kell és készülni ha tényleg tanulni akarsz és el is akarod végezni. Erre egy jó példa, hogy mi közel 200-an kezdtük az evfolyamomat és 30-an maradtunk a végére, akik sikerrel túljutottak az államvizsgán. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a gyengébb képességűek és akik nem tanulnak itt ugyanúgy kihullanak.
2020. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Valóban vannak jó tanárok és jó oktatások és oktatási anyagok is.
2021. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
18%
Az előzőköz hozzáfűzve: az a baj, hogy az egészet agyoncsapják azzal, hogy elfogadhatatlan minőségű (tartalmi és formai szempontból is) dolgozatokat is elfogadnak diplomamunkának vagy szakdolgozatnak. Ezzel rontják a saját megítélésüket. És sajnos nem csak azt, hanem az ott szerzett diploma értékét is, hiszen vannak olyanok is ebben az iskolában, akik nem érdemtelenül kapták a diplomájukat. Fel kellene nőni a feladathoz, és igényesebbnek lenni. Ezért sajnálom, hogy ezt az iskolát választottam, pedig tényleg sok a jó tanár.
2021. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
66%
Nevetesegesek az emberek hogy azt hiszik hogy az Iskola neve számít 😂
2021. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék idén én is oda jelentkezni, levelező munkarendben a nemzetközi tanulmányok szakra. Valaki tudna nekem segíteni? Lenne pár kérdésem.
2022. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!