Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajtósi Dürer sori kollégium...

Ajtósi Dürer sori kollégium jó hely?

Figyelt kérdés

Oda vettek fel.

BTK-s vagyok, ráadásul az otthoni vonat a Keletibe érkezik be, szóval ilyen téren elég jó, közeli helyre kerültem.


Mi a véleményetek róla?


2019. aug. 20. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem laktam ott, de ismerek olyanokat akik igen, köztudott, hogy az a legkultúráltabb kollégium, csak ketten lesztek egy szobába (az összes többi ELTE-s kollégiumban hárman vannak egy szobában) és az Ajtósiban be lehet zárni a fürdőszoba ajtaját kulccsal amikor használod, ami hiszed vagy nem, szintén luxusnak számít a kollégiumok körében. Ráadásul itt főleg BTK-sok vannak, úgyhogy hozzád hasonló érdeklődésűekkel fogsz együtt élni.


Hidd el, a lehető legjobb helyre kerültél, amúgy oda a legnehezebb bekerülni.

2019. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista :D engem a Vezér útiba vettek fel
2019. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!