Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Deák Ferenc Gimnázium...

Yaurin kérdése:

Szegedi Deák Ferenc Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén fogom felvételizni és gondolkodtam ezen az iskolák is. Sok jót és rosszat is hallottam róla kíváncsi lennék mások véleményére is. Angol kéttannyelvűre szeretnék menni, csak nem tudom megéri-e ide jelentkeznem milyenek a tanárok/közösség/tanítás?

2019. aug. 20. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Én is oda szeretnék jelentkezni
2019. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is oda jelentkezem.
2020. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper, egyáltalán nem bántam meg (spec. angolos vagyok). Jófejek a tanárok, szerencsére mondjuk pont azokat kaptam 1-2 kivétellel, akik tényleg a legjobbak közé sorolhatók :D teperni kell azért, mert mégiscsak gimi, de diákbarát iskola, megértőek a tanárok és segítenek is, sok programot szerveznek évközben. Az angoltanárok zöme nagyon jól tanít, így ha angolra mész, azzal nem lősz mellé. A közösség attól függ, az a-sok általában azt hiszik, hogy ők a legjobbak, kicsit beképzeltek, van nagyon sok aranyos, barátságos diák is, de ahogy abc sorrend szerint megy lefele a tagozat, úgy csökken is az intelligencia szint szerintem. Ettől függetlenül sok vicces emlék eszembe jut, én csak ajánlani tudom :)
2020. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!