Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem gólyatábor?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak olyanok írjanak, akik tényleg oda járnak és voltak gólyatáborban, kitalált/rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.

Minden érdekel különben, hangulat, játékok, bulik, mennyire durva a szivatás stb.



2019. aug. 21. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs kötelező szivatás, alkohol ivászat, erkölcstelenkedés, semmi. Csak amit te akarsz csinálni.
2019. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy ha tavaly anyagi okok miatt nem voltam a táborban, de idén szeretnék elmenni, van e lehetőség rá? Csak gólya jegyet láttam kiírva, de mivel én már nem vagyok az, mit tehetek? Köszi!
2019. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!