Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem tesi felvéte...

Debreceni Egyetem tesi felvétel 2019?

Figyelt kérdés

Valaki tudja,hogy mikor lesz?

Illetve már valakinek kijelzi a neptun az időpontokat?

Nekem nem jelzi. :(



2019. aug. 22. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptember 4 (szerda) 8 óra. Ennek minden karon és szakon egyszerre kéne lennie, úgyhogy hacsak nem írt rossz időpontot a TO (volt már ilyen, így tesinél), ekkor van mindenkinek :)

De az eddigi 4 félévemben háromszor kaptam külön e-mailt a tesiről, majd remélhetőleg most is küldenek :)

2019. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon koszonom :)

Most a TO masfel oraval kesobb irt emailt a rendes targyfelvetelrol,igx en mar nem bizom semmiben :D

2019. aug. 23. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

A szakos, a szabvál és a tesi tárgyfelvétel más időpontban szokott lenni :) A szakos tárgyfelvétel általában karonként van, a szabvál és a tesi viszont az egész egyetemen egyszerre kéne legyen. Neptunon az Információ > Időszakok résznél a szakos/kari tárgyfelvételt meg tudod nézni.

Illetve ha esetleg még nem léptél volna be facebookon a DE-HALLGATÓK csoportba, azt is tudom ajánlani, sok lényeges infó hangzik el benne, tesiórákról, szabválokról is lehet véleményeket olvasni benne :)

2019. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olvasom,es benne is vagyok, mar masodeves leszek. :)

Szabval nekem megvan mar, teljesitettem.

2019. aug. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!