Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tárgyfelvétel NEPTUN...

Egyetemi tárgyfelvétel NEPTUN applikáción keresztül?

Figyelt kérdés
Szerintetek felvehetem majd a tárgyakat az neptun applikációján keresztül? Sajnos nem leszek számítógép közelben, és emiatt nem szeretnék hazautazni..

2019. aug. 22. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de minek ehez az aplikáció? Mármint mobilon nem tudod megnyitni a Neptun honlapját?! 🤔
2019. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minek kínlódnék mobilon a honlappal, ha van alkalmazás is?! :'D
2019. aug. 22. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem kínlódás! Csak belépsz és felveszed az órákat. Az Neptun applikáció pedig nagyon nem jó!
2019. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Akart lenni 😅
2019. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A neptun rendszeren azt hittem nem lehet túltenni, de ez az app vicc kategória sajnos.

Nagyon nem javaslom ezzel vegyél fel tárgyat.

Nekem a használatával is csak negatív tapasztalatom van.


Tárgyfelvét szigorúan csak gépről, +neptunpowerup.

Illetve előző nap jelentkezz már be, a powerup nem enged kidobni. (gép menjen persze).

Így van esély 6.00-kor esetleg elkezdeni felvenni a tárgyakat.

Nyilván a több ezer hallgató egyszerre fogja ezeket megpróbálni, a szerverek ezt remekül fogják bírni :D

2019. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A Neptunt még mindig nem bírták megjavítani? Már 10 éve is katasztrófa volt a tárgyfelvétel 😂
2019. aug. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én első évemben 2 gépen + telefonon és tableten alkalmazás kombinációval vettem fel a tárgyakat, akkor nekem használható volt. De olyan is volt már, hogy valami frissítésnek köszönhetően (!!!) be se lehetett lépni az alkalmazásba. Szóval elég necces a dolog. Amúgy egyszerűbb volt az alkalmazásban felvenni, mint telefonon böngészőből szórakozni (vizsgát vettem fel eddig telefonról böngészőből, a vizsgafelvétel az alkalmazásban lehetetlen volt akkor, mikor próbálkoztam vele, mert időpontokat nem írt - végül is pont az számít), de ehhez tényleg az szükséges, hogy működjön is az alkalmazás :'D bár egy ideje nem néztem rá, hogy milyen állapotban van...

Amúgy tényleg undorító az az alkalmazás, de a tárgyfelvételt viszonylag gyorsan meg lehetett vele oldani. Nekem legalábbis anno gyorsabb volt mint gépen :'D

2019. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az app semmire se jó. Én próbáltam használni, de a tárgyfelvétel messze fontosabb annál, minthogy ezen bukd el.


Telefonról teljesen jól lehet felvenni tárgyakat a honlapot megnyitva is. Pl én múltkor buszon ülve, munkából hazafelé vettem fel a targyaim.

2019. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Appon meg vizsgat se tudsz felvenni, nemhogy targyakat, viszont telefonos bongeszobol siman megy a targyfelvetel.
2019. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az appal kapcsolatban nekem is csak rossz tapasztalataim vannak. Inkább mobilról böngészőn keresztül szerintem is.
2019. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!