Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket ajánlanátok egy...

Melyiket ajánlanátok egy humán érdeklődésű,4-5 átlaggal rendelkező lánynak?

Figyelt kérdés

Apáczai (BP)

Eötvös József (BP)

Vörösmarty (BP)



2019. aug. 27. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Én mindenképp az Eötvös humán tagozatát ajánlanám, én imádom:)

De ha például a humán érdeklődésed arra irányul, hogy esetleg színésznő szeretnél lenni, akkor a Vörösmarty dráma tagozata lehet a legjobb döntés.

Bárhova is jelentkezel, sok sikert😊

2019. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dráma tagozat inkább azért, mert általánosban is járok ilyen szakkörre és nagyon szeretem. Színésznő meg nem igazán szeretnék lenni.☺️
2019. aug. 27. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
4,5 az Eötvöshöz lehet kevés lesz, persze a központitól függ legjobban. A Vörösmarty drámások kis százaléka készül csak színésznek, 35 fős osztályokból max 5-6 aki színműt jelöli. De tény, hogy a kilencedikes drámajátékoktól, saját színpadon szülőknek vers, monológ mondáson át 11. osztályra eljutnak oda, hogy diákszínjátszó fesztiválra mennek, aki ettől elzárkózik annak nem való.
2019. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor nagyon ajánlom a Vörösmarty dráma tagozatát. Nem kell, hogy színésznő akarj lenni, ilyen jellegű ambíciók nélkül is nagyon jó ide járni. A másik két suli az általános oktatásban sokkal erősebb, de ezt szerintem te is tudod. A VMG egy közepesen erős, de nagyon jó tanárokkal rendelkező iskola és hát ott van a nagyon jó közösség, amiről ugye híres ez a suli. Szerintem mindenképpen megéri megjelölni, esetleg eljönni a nyílt napra (ez minden sulira érvényes) és ez alapján is dönteni :)) sok szerencsét!!
2019. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!