Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumi felvétel lemondása?

Kollégiumi felvétel lemondása?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem vették fel koliba (Debreceni Egyetem), engem igen, így kénytelen volt albérletet nézni. Talált egy nagyon jót, olcsó, mindennel felszerelt, de egyedül nem szeretett volna beköltözni így úgy döntöttem vele megyek. Csak pár ezer forinttal drágább a rám eső rész, mint a koli.

Viszont a beiratkozás, felköltözés és egyebek miatt teljesen kiment a fejemből, hogy le kéne mondani a kolit és most néztem hogy holnap van a határidő. Ha ajánlva feladom a levelet és mondjuk valamiért csak holnapután ér oda, akkor is figyelembe veszik majd? (Mellesleg nem értem ezt e-mailben miért nem lehet intézni vagy hogy e-mail értesítőt miért nem kaptam arról, hogy már elérhető elsőéveseknek is a lemondási nyilatkozat)



2019. aug. 28. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Emeld fel a telót, szólj oda, és küldd a levelet. VAlaki nagyon boldog lesz a felszabaduló hely miatt :)
2019. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is telefonon is el tudsz érni még valakit - ha csak 4-ig vannak bent, akkor necces, de ki tudja.

De az biztos, hogy ha csak péntekre kapján meg a levelet, akkor sem fognak tudni mit tenni. Ha még nem iratkoztál be a koliba, akkor nem lesz semmi, ha igen, akkor viszont az 1. hónapot már ki kell fizetned. Ettől függetlenül biztos gyorsan fognak találni valakit a helyedre.

2019. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem iratkoztam be, nem töltöttem ki és küldtem el nekik azokat a nyomtatványokat, amiket kellett volna. Hát igen, engem is inkább az zavar, hogy így nagyon kicseszek valakivel, aki most várólistán van.
2019. aug. 28. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Atyaég, levélben kell kommunikálni? 2019 van... Én a felvételi értesítő óta egyetlen egy levelet sem váltottam az egyetemmel (sem a kollégiummal).
2019. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!