Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye úgy is megkapom majd a...

Ugye úgy is megkapom majd a diplomát, hogy 50 kreditet elfogadtattam a 210-ből?

Figyelt kérdés

Szóval jártam egy évet egy szakra, onnan átjöttem egy másik egyetemre, de ugyanarra a szakra, ahol 47 kreditet el tudtam fogadtatni az előző egyemen elvégzett tárgyak közül.

Ugye 210 kredit kell minimum a diploma megszerzéséhez, DE arról nem találtam infót, hogy csak az adott intézményben kell a 210 kredit, vagy összesen, tehát az elfogadtatott 47 kredit már benne van-e?!!

Most még tudnék felvenni egy csomó tárgyat, hogy kijöjjön a 210 az új egyetemre, de nagyon remélem hogy nem kell, elvégre nem nagyon lenne értelme a kreditek elismertetésének, ha nem számítana bele. :S

Csak ez a kérdés valahogy felmerült, és inkább próbálok utánajárni, minthogy az utolsó félévben hidegzuhanyként érjen, hogy nem kapok diplomát ezért.


(Néztem a tvsz-t, és a to honplaját is, nem találtam infót róla. Ha ti sem tudtok erre valami értelmes választ adni, akkor írok a to-nak, de őket szeretném elkerülni, mert nem valami segítőkészek.)



2019. aug. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűű! Ha 210 kredit kell összesen. Ha elfogadtattad az előzőt, akkor az hozzáadódik, amúgy mi értelme lenne elfogadtatni.
2019. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, csak pl ösztöndíjnál nem számítják be az elfogadtatott tárgyakat, így sose kapok ösztöndíjat, mert az első 2-3 félévben csak 20 kreditnyi tárgyat tudtam felvenni, az ösztöndíj átlagot meg úgy számolják hogy 30 kredittel osztanak le, így sosem értem el az ösztöndíj átlagot.

És emiatt merült fel bennem, hogy ha ott nem számolták bele, akkor mi van, ha itt sem.

2019. aug. 29. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:

"elvégre nem nagyon lenne értelme a kreditek elismertetésének, ha nem számítana bele. :S"


Ezzel meg is válaszoltad saját magadat.

2019. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!