Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n a gólyáknak felveszik a...

BME-n a gólyáknak felveszik a tantárgyakat automatikusan az órarendbe? Mert én nagyon nem értek semmit a tárgyfelvételnél.

Figyelt kérdés
:(

2019. aug. 29. 21:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem kértem, hogy szóljanak be, majd ha arra lesz szükségem szólok! Minden hivatalos tájékoztatót visszakerestem, elolvastam, de ez nem derült ki belőle. Ezért kérdezem.
2019. aug. 29. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A villanykaron minden gólyának felveszi a dékáni hivatal, a többi karon nem tudom, hogy mi a helyzet. Központilag ez nincs szabályozva, de bármelyik kar csinálhat hasonló dolgot.
2019. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
GTK-n magadnak kell felvenni, de amúgy nem tudom mi nem érthető rajta. Nekünk küldtek egy kis tájékoztatót a 3 éves mintatantervvel...
2019. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Kéne a Kart is tudni. Mert ahogy föntebb említették erre nincs szabályozás. Karonként eltérő lehet. Van olyan Kar, ahol pl. a mentorok csoportokat szerveznek és aszerint együtt segítenek a tárgyfelvételben.

Tehát melyik Karról vagyon szó?

2019. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
GTK-ról van szó. Ezek szerint magunknak intézzük?!
2019. aug. 29. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mi legalábbis magunknak csináltuk. Kellett kapj minta tantervet, mi nem megy?
2019. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, beiratkoztál már?

Lépj be a NEPTUN-ba.

Ha beiratkoztál, akkor elvileg már aktívra állítottad a félévedet is(ha mégsem, az ügyintézés fülnél tudsz róla nyilatkozni).

Ezután be kell menned a tárgyak fülbe, ott pedig a tárgyfelvételre kell kattintanod.

Itt egy keresőbe dob be, ahol kód, tanterv és név szerint tudsz keresni tantárgyakat.

A legegyszerűbb, ha a mintaterveknél beállítod a saját szakodat és a félévet is az ideire állítod.

Ezekután le kell töltened a mintaterveket a karnak a honlapjáról.

A tanterv szerint felveszed azokat a tárgyakat, amiket első félévre ajánlanak.

Nyugi, van olyan, hogy se név se kód alapján nem talál bizonyos tárgyat, mert nincs még meghirdetve.


Kb. ennyi a tárgyfelvétel.

2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, hogy ki pontozta le a válaszom, csak segíteni akartam a kérdezőnek, de innét üzenem a lepontozónak, hogy anyád sem szeret!
2019. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!