Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az órarend tényleg...

Egyetemen az órarend tényleg fix? Mármint hogy minden héten egyforma és nincs A és B hét sem? Én így tudom de akkor a Gábor Dénes miért nem képes erre?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én így tudtam, minden haveromnak/barátomnak/rokonomnak ilyen is volt, majd most megkaptam a Gábor Dénestől (GDF - Pest) az órarendemet amiben NINCS KETTŐ EGYFORMA HÉT KONKRÉTAN, és minden hetem teljesen más.

Emellett lényegében lehetetlen munkát vállalni, elsőkörben az összevisszasága miatt, továbbá amiatt hogy tele van olyan napokkal amikor be kell mennem reggel 8 tól délig, majd 5 órán keresztül kezdjek magammal valamit, és délután 5 től este 8 ig még óráim vannak.

Ja igen, és a legfontosabb szakmai tárgyamat berakták fixen este 5-től 8ig, van olyan hét amikor majdnem minden nap.

Ez így teljes mértékben élhetetlen, ja és tegyük hozzá hogy nappali képzésre jelentkeztem, ehelyett este 8 kor még az egyetemen rohadok...


Tekintve hogy első féléves vagyok és ők állították össze az órarendemet, van bármi esély arra hogy ezen lehet változtatni?

Az hogy minden héten más az csak egy dolog, de hogy pont úgy van elosztva hogy se suli előtt, se utána, se órák között nem tudok dolgozni ez így teljesen élhetetlen.

Én az életben nem hallottam még olyan egyetemi órarendről ami minden egyes héten más lenne....



2019. aug. 31. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen fix napokon és időpontokban vannak az órák, igen.


Te magad nem nézted, hogy mik a lehetőségek? Mit hova lehet felvenni? A tárgy oldalán meg tudod nézni az időpontokat is. Lehet, hogy tudsz jobb órarendet összerakni, mint amit adtak.

2019. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Facebookos csoportban, ha esetleg van több időpont is gyakorlatokhoz/laborokhoz (előadás általában csak 1 van), akkor cserélhetsz valakivel.
2019. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!