Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lehet számítani első...

Mennyire lehet számítani első héten dolgozatra?

Figyelt kérdés
Hétfőtől megyek 9. osztályba, és azt mondták hogy első nap még nem nagyon lesz tanítás. Gondolom utána már lesz, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyire lehet számítani dolgozatra első héten? Matek, magyar, stb. gondolom lesz valami felmérő. Ezek nehezek szoktak lenni általában? Mire és mennyit tanuljak?

2019. aug. 31. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tanulj rá külön. Olyan például lehet, hogy az osztályt megbontják kezdő és haladó csoportra, hogy más tempóban tudjanak haladni. Azért nem jó, ha külön felkészülsz rá, mert befolyásolod vele az aktuális tudásod. Ha te kezdő szintű vagy, de rágyakorolsz, majd bekerülsz miatta egy haladó csoportba, sokkal nehezebben fogod tudni a haladó csoport tempóját tartani, és a jegyeid is rosszabbak lehetnek, mert az átlagos teljesítményed nem haladó szintű követelményeket tud teljesíteni.
2019. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő. Nekem anno csak történelemből volt az első órán szintfelmérő, ahol teljesen alap dolgokat kellett tudni, mint pl. évszámok(Honfoglalás, államalapítás, Aranybulla, Mohácsi vész), személyeket kik voltak, egy-egy fogalom.
2019. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szakgimnáziumról van szó.
2019. aug. 31. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok,holnap megyek 9.osztályba.
2019. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben lesz, ha több különböző nehézségű csoport indul egy tárgyból és beosztanak benneteket. Nálunk csak angolból volt, rögtön a tanévnyitó után. A nehézségét nem tudom, nekem nem kellett megírnom, mert korábban sosem tanultam angolt, így automatikusan a kezdő csoportba kerültem. Sajna a haladó németeseket nem szedték szét, mert csak 14-en voltunk, de nem volt jó. Együtt kellett tanulnia három különböző szinten lévőknek, amit az újonnan felvett tanár nem tudott kezelni. Voltak középfokú nyelvvizsgával rendelkezők, hozzám hasonlóan B1-en állók és A2 szinten tudó diákok is. Ezt csak azért mondom, hogy jó lenne, ha idegennyelvből szét lennétek szedve!
2019. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Kösz -
2019. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!